Kontakty

Královéhradecký krajský svaz stolního tenisu
U Koruny 292

500 02 Hradec Králové

IČ: 01289608         

POZOR ZMĚNA

Od 1.1.2020 nový účet u Equa bank

Číslo účtu: 1031051841/6100


Předseda KHKSST a předseda komise rozhodčích

Jan Slavík

 mail:   Jan-Slavik@seznam.cz; j.slavik@khksst.cz ; tel.608 609 317

členové VV

Ladislav Kozák

STK, sekretář , správce registru

mail:   kozak@khksst.cz ; tel. 724 122 896


člen VV zodpovídá za ekonomiku

Jiří Machula

mail:   machula.j@seznam.czj.machula@khksst.cz; tel.723 008 926

doručovací  adresa:   nám. V. Čtvrtka 865;    506 01  Jičín

Michal Lebeda st.

člen VV zodpovídá za KML a TMK

mail:  m.lebeda@khksst.cz ; tel.602 412 368

      uslebeda@seznam.cz


Jakub Merta

člen VV

mail: merta.jakub@dtjhradeckralove.cz; tel.: 733 593 120