Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy Francie

Umíme Paříž na všechny způsoby. Paříž silvestrovskou. Paříž velikonoční. Paříž letní i podzimní. Eifelovka, Montparnasse, Vítězný oblouk, katedrála Notre-Dame, Montmartre, jízda lodí po Seině, Défense, Panthéon, Lucemburské zahrady, Latinská čtvrť ... to a spoustu dalších míst poznáte na našich zájezdech.

Poznávací zájezdy Itálie

Renezační Florencie, Michelangelův David, most přes řeku Arno, antický Řím, barokní Řím, městský stát Vatikán, chrám sv.Petra, Sixtinská kaple, Vatikánská muzea, fontána Di Trevi, Vesuv, Pompeje, Neapol ... a řadu dalších zajímavostí uvidíte na našich zájezdech!

Poznávací zájezdy Paříž

Umíme Paříž na všechny způsoby. Poznávací zájezdy – to je Na skok do Paříže, Paříž klasická a královská sídla Fontainebleau a Versailles a Paříž speciál s prohlídkou vinných sklepů v Remeši. Paříž patří mezi nejzajímavější města světa. S námi navštívíte jak Paříž středověkou s katedrálou Notre Dame, jak Paříž muzeí a kulturní zajímavostí ( př. Louvre ), jak Paříž bulvárů 19.století, tak i Paříž supermoderní architektury (př. Défense). Prostě od každého něco.

Poznávací zájezdy Řím

Řím, to je hlavní město Římské říše. Tady kráčely dějiny. Vy zde můžete kráčet také - poznávací zájezdy jsou snadno dostupné. Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Via Appia. Vatikán s chrámem svatého Petra a Sixtinskou kaplí, místem volby nového papeže. Řím to je také Pantheon, fontána Fontana di Trevi, Španělské schody či socha Mojžíše v kostele San Pietro in Vincoli.